Magda i Adam z nową życiówką

Magda i Adam z nową życiówką

czwartek, 18 września 2014 17:31
Drukuj

Nasza zasiadka trwała od 29 kwietnia do 4 maja na stanowisku nr 3. Pierwsza doba nie przyniosła żadnego karpika. Drugiej doby moja ukochana postanowiła, że to ona wybierze kulki na jeden kij.

Ja osobiście lubię śmierdzące przynęty a ona postawiła na słodkie, co dało nam pięknego, złotego  garbusa o wadze 12kg.

Noc minęła z konkursem pików. Trzeciej doby, około godziny 19, ponownie na słodkie kulki mojej Magdy, na macie wylądował karp o masie 17 kg. Piękny długi okaz – moja nowa życiówka.

Czwarta doba także była bardzo owocna. Od godziny 2 w nocy do 7 rano zostały wyciągnięte 3 ryby: 6 kg, 8.5 kg i 14 kg. Przy czym bardzo jestem zadowolony z tej ostatniej czyli 14 kg, gdyż karp ten był bardzo waleczny a zarazem piękny.

Piątej doby wyholowałem już ostatniego misiaka o wadze 7 kg.

Szósta i już ostatnia doba minęła spokojnie bez brań. Jednak majówkę uważamy za mega udaną.

Łowisko Rybowo jest wspaniałym miejscem za sprawą klimatu tworzonego przez karpiarzy oraz przemiłych i niezwykłych właścicieli. Na pewno często będziemy tam wracać.

Komentarze  

+1 #6 Gratulacje !!!Daro 2014-10-04 18:44
Piękne Misiaki!
Oczywiście Madzia prezentuje się bezapelacyjnie lepiej od Ciebie Adamski :-)
Za 6 dni walczymy dalej ... nowa życiówka ?
Cytować
+3 #5 BydgoszczRobert R. 2014-09-22 18:47
Moje Gratulacje dla Magdy i Adama Pozdrawiam :lol:
Cytować
+4 #4 Gratki.Siwy Tomek 2014-09-19 22:48
Adaś.Bylem, widziałem.Jeszcze raz gratki dla Madzi za mądrą decyzje.Bież z niej przykład.
Cytować
+3 #3 Magda i Adam z nową życiówkąSławek 2014-09-19 14:10
Stanowisko nr 3 jest świetne - szerokie wygodne i dopisują tam ryby. Latem za to jest tam "patelnia".

Gratuluje wyników.
Cytować
+3 #2 RE: Magda i Adam z nową życiówkąLisu 2014-09-18 18:30
GRATULACJE ! ;)
Cytować
+4 #1 RE: Magda i Adam z nową życiówkąpatryk 2014-09-18 17:42
pięknie-gratuluje :)
Cytować

Partnerzy