Genesis Carp Team w Rybowie

Genesis Carp Team w Rybowie

piątek, 06 czerwca 2014 00:11
Drukuj

Majowa zasiadka Genesis Carp Team w Rybowie.

Była to pierwsza zasiadka nowo założonego teamu w niepełnym składzie obecni na łowisku byli: Krzychu (prezes), Łukasz, Piotr i Hubert. Złapane zostały cztery karpie i zaliczone 2 spinki, brania nastąpiły w pierwszych dwóch dniach, ponieważ w środę nastąpił duży wzrost temperatury wody i brania ustały, prawdopodobnie ryby nabrały apetyt na "miłość".

Połapane rybki miały wagę 17 kg, 13 kg, 4 kg i 10 kg. Skuteczne kulasy to morwa-ryba, ananas, tuńczyk, czereśnia-truskawka.

Podziękowania i do zobaczenia w lipcu!

Komentarze  

0 #6 RE: Genesis Carp Team w RybowieDamian L 2014-07-23 08:06
Cytuję Robert:
ładnie gratulacje!!!!j aka forma nęcenia grubo czy punktowo??!!pozdrawiam



Ja jestem zdania, że PVA wystarczy ;) Woreczek lub kiełbaska, kulek i pelletu. Nie trzeba ich przekarmiać ;)
Cytować
+2 #5 RE: Genesis Carp Team w Rybowiepatryk kcynia 2014-06-12 16:01
zgadzam się z
Łysym,na pierwszy rzut oka prosta woda a wcale tak nie jest i ci co jeżdżą tam od lat mogą to potwierdzić.a takiego uroku tego miejsca nie znajdziemy nigdzie
Cytować
+3 #4 RE: Genesis Carp Team w RybowieŁysy 2014-06-12 09:03
Cytuję Łukasz:
Ładne sztuki gratuluje.Mam jeszcze takie pytanie do wedkarzy łowiących na tym akwenie, jak to jest z braniami czy idzie złowić kilka sztuk wciągu doby oraz czy koszty takiego jedno dniowego wedkowania są duze? bo zastanawiałem się nad przyjazdem nad to Cytuję Łukasz:
Ładne sztuki gratuluje.Mam jeszcze takie pytanie do wedkarzy łowiących na tym akwenie, jak to jest z braniami czy idzie złowić kilka sztuk wciągu doby oraz czy koszty takiego jedno dniowego wedkowania są duze? bo zastanawiałem się nad przyjazdem nad to łowisko.

łowisko.

40 zł. za dobę to nie dużo jak na potencjał tego łowiska.Ma swoje tajemnice wcale , jak się niektórym wydaje, nie jest to wanna z karpiami:-)
Cytować
0 #3 RE: Genesis Carp Team w RybowieŁukasz 2014-06-10 19:51
Ładne sztuki gratuluje.Mam jeszcze takie pytanie do wedkarzy łowiących na tym akwenie, jak to jest z braniami czy idzie złowić kilka sztuk wciągu doby oraz czy koszty takiego jedno dniowego wedkowania są duze? bo zastanawiałem się nad przyjazdem nad to łowisko.
Cytować
0 #2 RE: Genesis Carp Team w RybowieŁysy 2014-06-07 07:10
Cytuję Robert:
ładnie gratulacje!!!!j aka forma nęcenia grubo czy punktowo??!!pozdrawiam


Najpierw z grubej rury:-) a potem jak dla wróbla:-)
Cytować
0 #1 RE: Genesis Carp Team w RybowieRobert 2014-06-06 23:18
ładnie gratulacje!!!!j aka forma nęcenia grubo czy punktowo??!!pozdrawiam
Cytować

Partnerzy