13 w nocy, 10 nad ranem

13 w nocy, 10 nad ranem

niedziela, 29 kwietnia 2012 10:04
Drukuj

Pogoda sprzyja karpiarzom i służy karpiom. Przekonał się o tym pan Krzysztof ze Żnina.

W nocy o 23:30, pan Krzysztof złapał karpia o masie 13kg, drugiego o masie 10kg nad ranem. W trakcie holu karpia o masie 10kg, pan Krzysztof, miał jednocześnie branie na drugą wędke, po wyholowaniu "dyszki", popłynął po drugiego karpia, który "zaparkował" w trzcinach.

- Widziałem go, był w przedziale około 10-15kg, wypiął się przy próbie podebrania, a ja skąpałem się we wodziePuszcza oczko- relacjonuje pan Krzysztof.

Warto dodać, że na koncie pana Krzysztofa pojawiły się jeszcze dwa mniejsze karpie o masie 8kg i 2kg.

Komentarze  

0 #13 RE: 13 w nocy, 10 nad ranemkubryn 2012-09-30 12:09
dzięki i
pzdr
Cytować
0 #12 TytułKrychu 2012-09-26 22:28
Gratuluje pieknych karpi . Chyba jednak się wybiorę do Rybowa .
Cytować
0 #11 RE: 13 w nocy, 10 nad ranemkubryn84 2012-05-07 12:51
Powiem Ci tak, karpie łowie nie dla tego żeby popisywać się przed mamą ani kobietą bo one uważają że mam nierówno pod sufitem, że jeżdżę na ryby i je wpuszczam z powrotem do wody po złowieniu. Jak słyszą, że mówię o rybach to je mdli. Łowię bo to moja pasja, hobby- tak jak napisałeś, lecz jeżeli jeździsz na karpie to doskonale też wiesz, że jest to przyjemność, ale i zmęczenie po nieprzespanych nockach itp.
Nie mam zamiaru przez miesiąc dyskutować z Tobą, że masz żal do mnie że zrobiłem zdjęcia tak a nie inaczej, mam ważniejsze sprawy na głowie. Nie jestem też osobą złośliwą, zazdrosną dlatego życzę Ci połamania kija i udanych zasiadek karpiowych.
Cytować
0 #10 :)Ja 2012-05-07 06:30
Karpie mi sie podobaja, ladne nowe. Jedynie co to poszedles zbytnio w mode robienia fotek metr przed klata, nie rob z siebie tez bohatera ze ile to nawywoziles i jak sie nie zmeczyles i jak trudno to nie bylo. To jeat TWOJE hobby i czysta przyjemnosc. Tez jezdze sam i jakos sobie radze. Nie twierdze tez ze oszukales wage, ale fotki fajne do popisywania sie przed mama lub dziewczyna. A towarystwo wzajelnek adoracji niech dalej pisze:)
Cytować
+1 #9 RE: 13 w nocy, 10 nad ranemkubryn84 2012-05-05 15:47
Cytuję budyń:
Krzysztof ładne rybki, gratulacje. zgryźliwymi się nie przejmuj. zazdroszczą Tobie udanej zasiadki. Takie jest życie. raz się łowi a raz nie.


dzięki, powiem Ci szczerze że gdyby mnie nie poproszono o wstawienie fotek i opisu, to bym tego nie robił. Z drugiej strony zawsze będę promował łowiska, które są godne polecenia, a takim jest na pewno Rybowo. Musimy się kiedyś zgadać na wspólną zasiadkę, bo często jeżdżę sam i brakuje mi towarzystwa NORMALNYCH karpiarzy.

pzdr
Cytować
+1 #8 RE: 13 w nocy, 10 nad ranembudyń 2012-05-05 13:35
Krzysztof ładne rybki, gratulacje. zgryźliwymi się nie przejmuj. zazdroszczą Tobie udanej zasiadki. Takie jest życie. raz się łowi a raz nie.
Cytować
+2 #7 RE: 13 w nocy, 10 nad ranemkubryn84 2012-05-04 15:59
Cytuję Ja:
Fajne karpie, ale najbardziej podobają mi się fotki z karpiami na maksymalnie wyciągniętych rękach we stronę aparatu, to niestey karpia nie powiększy :D


hmmmm, Twoja wypowiedź jest trochę żenująca, może złośliwa(może ostatnio nie miałeś wyników). Powiem Ci tak. Jak pojeździsz trochę na karpie sam, gdy możesz liczyć tylko i wyłącznie na siebie, to zrobimy doświadczenie. Po dwóch nieprzespanych nockach, wywożeniu zestawów, itp., każe Ci zrobić samemu sobie zdjęcie w nocy z karpiem, gdy jest ciemno jak w du.... i nie widzisz czy w ogóle jesteś w kadrze z rybą czy nie. Nigdy nie miałem tendencji do zawyżania wagi ryb i tyle ile ryba faktycznie waży, tyle mówię i pisze. Także dla informacji nie chciałem ani nigdy nie miałem w zamiarze dodawania wagi karpiom ani na zdjęciach ani gdzie indziej. A czy zdjęcia się Tobie podobają czy nie to już indywidualna sprawa, ale zdanie zachowaj dla siebie, niż pisać jakieś bzdury że cyt." to karpia nie powiększy",tak jakby mi na tym zależało. Mnie te foty się podobają i takie będę dalej robić.
Cytować
0 #6 RE: 13 w nocy, 10 nad ranemKACZAS 2012-05-03 13:02
No to stanowisko, na którym zasiadam 11-13 maj ;) dzięki
Cytować
-3 #5 :)Ja 2012-05-02 18:10
Fajne karpie, ale najbardziej podobają mi się fotki z karpiami na maksymalnie wyciągniętych rękach we stronę aparatu, to niestey karpia nie powiększy :D
Cytować
+2 #4 RE: 13 w nocy, 10 nad ranemkubryn84 2012-05-01 13:48
Kaczas, stanowisko nr 1.
Mały, smaki to przynajmniej u mnie śmierdziele.
Piasek dzięki.
Jedno jest pewne nie można przesadzać z ilością futru, dlatego apeluje do wszystkich, aby przemyśleć ile i czego sypiecie(przyna jmniej teraz na początku wiosny). Ja na początku sypnąłem niecałe kilo pelletu na zestaw plus garść kulek i po każdym braniu dosypywałem może z trzy garście pelletu i kulek.

pzdr
Cytować
0 #3 RE: 13 w nocy, 10 nad ranemPiasek 2012-05-01 12:45
Jeszcze raz gratuluje, niestety po twoim odjeździe,pogod a sie zmieniła i my przez 3 dni nie mieliśmy ani brania.
Cytować
0 #2 RE: 13 w nocy, 10 nad ranemmały 2012-04-30 13:48
Panowie, a jakie smaki królują w tym sezonie??
Cytować
0 #1 RE: 13 w nocy, 10 nad ranemKACZAS 2012-04-30 08:39
Z którego stanowsika?
Cytować

Partnerzy